NoNoobs 2011/12 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Raporty Generation Mobile English Zaloguj Załóż nowe konto
Przypomnij hasło
Twitter Facebook Goldenline Linked In Linked In
prevnext
generationmobile.pl/raport 2013 Julian_Harris SPOT GM - Prelegenci Spot - Damien Perillat Spot - BZ WBK Spot Broman Spot-Spotify Stavisky Raport SE git2012.pl_Raport

Konkurs

 

Zgłoszenia do konkursu na stronie www.appaward.pl . Powodzenia!


Jury Konkursu:

Kategoria Andorid:

Bartosz Dul - redaktor naczelny, Android Magazine

Lubi Androida od samego jego początków. Od kilku lat śledzi odmęty branży mobilnej w Polsce i nie tylko. Prowadził Android.com.pl, współprowadził jeden z największych blogów tech. w Polsce - Komórkomania.pl. Obecnie redaktor naczelny AndroidMagazine.pl

 

Juliusz Kornaszewski – PR manager, Intel

Odpowiedzialny za komunikację w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Pasjonat mediów społecznościowych, nowych technologii, realizujący cel budowania aktywej społeczności skupionej wokół marki. Odpowiada za działania Intela m.in. na Facebooku, Twitterze, YouTube, a także w blogosferze. Doświadczenie zdobywał prowadząc  agencję PR i social media, przez 10 lat pracował jako dziennikarz, m.in. prowadząc miesięcznik PC World. Prywatnie freestyle'owy snowboardzista i audiofil wierzący we wpływ okablowania na brzmienie sprzętu audio ;)

 

Paweł  Lipiec Paweł Lipiec - CEO, HUBRO.pl

Absolwent Politechniki Warszawskiej, w Grupie Allegro odpowiadał za prowadzenie serwisu eCommerce.edu.pl. Na co dzień zajmował się rozwojem i promocją serwisu oraz nadzorował tworzenie treści. Obserwator i komentator polskiego rynku e-commerce. Od lipca 2012 prowadzi własną firmę HUBRO.pl. Pisał bloga polskiblogger.pl, który zdobywał liczne wyróżnienia. Aktualnie pisze na platformie natemat.pl oraz na ZeroZeroSiedem.pl.

 

Dariusz Sokołowski Dariusz Sokołowski - co-founder, NoNoobs.pl

Z rynkiem internetowym związany praktycznie od samego początku. Dziennikarz Computer Studio, Gier Komputerowych, Cybera, Internet Standard. Przez 6 lat manager w Agorze, dołączył do zespołu Gazeta.pl w dziale sprzedaży. Przez blisko 7 lat szef sprzedaży online w International Data Group. Był również dyrektorem zarządzającym gram.pl - spółki prowadzącej serwis informacyjny, serwis społecznościowy oraz sklep skierowany do graczy. Wrócił do IDG Poland na stanowisko online business development director, które zajmował przez dwa lata. Obecnie prezes zarządu startupa NoNoobs.pl S.A. Prywatnie zainteresowany MMO, social mediami i gamifikacją.

 

Marcin Zaremba Marcin Zaremba - head of business, LoveMobile (Grupa o2)

Współzałożyciel elektronicznego magazynu dla inwestorów i przedsiębiorców technologicznych Proseed oraz współorganizator Auli Polskiej i Aulerów. Wcześniej między innymi PM w  NewMedia Labs (Arbomedia) i CEO w Promoring.pl (Xi Investment). Obecnie Head of Business w LoveMobile (Grupa o2).


Kategoria Windows Phoenix:

Kamil Brzeziński Kamil Brzeziński - CTO, Redexperts

Bloger, menadżer i pilot samolotowy. Z wykształcenia inżynier elektroniki i telekomunikacji. Od wielu lat związany z rynkiem mobilnym. Współwłaściciel i członek zarządu w poznańskiej spółce technologicznej Redexperts. Pracował w takich firmach jak T-Mobile, Motorola, Alcatel-Lucent, GG Network oraz Grupie Allegro na stanowiskach związanych ze sprzedażą, dokumentacją, testami, rozwojem produktów, developmentem oraz tworzeniem i zarządzaniem zespołami. Zna praktycznie wszystkie platformy mobilne, ich interfejs użytkownika i przede wszystkim zalety oraz wady. Bierze aktywny udział w różnego typu konferencjach i spotkaniach dotyczących rynku mobilnego.

 

Bartłomiej Lozia Bartłomiej Lozia - prezes zarządu, JOJO Mobile Polska

Prezes zarządu JOJO Mobile Polska, spółki która jako jedna z  pierwszych w kraju zaczęła tworzyć oprogramowanie na platformę Windows Phone. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych, zarządzaniu zespołami programistów oraz implementacji systemów informatycznych klasy ERP. Certyfikowany SCRUM Master. Współtwórca aplikacji internetowych z zakresu Employee Self Service oraz Manager Self Service. Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, zafascynowany niekonwencjonalnym zastosowaniem smartfonów w życiu codziennym.


Filip Miłoszewski - współzałożyciel i członek zarządu, Listonic

Współzałożyciel i członek zarządu Listonic działający w branży mobile od 2008 roku. Zaangażowany w rozwój listy zakupów Listonic - jednej z najpopularniejszych polskich aplikacji mobilnych oraz Zamów Zakupy - pierwszego w Polsce systemu mcommerce przeznaczonego do zakupów spożywczych/FMCG. W wolnym czasie współtworzy liberalny magazyn Liberte! oraz angażuje się w działa Fundacji Industrial i Founder Institue. Z wykształcenia programista (Politechnika Łódzka/Coventry University), z zamiłowania webdeveloper, wieczorami odpoczywa przy dobrym stand-up comedy. @milof na facebooku, G+, twitterze i tumblr.

 

Paweł Piskurewicz - redaktor prowadzący, AntyApps.pl

Redaktor prowadzący AntyApps.pl, z którym to jest związany prawie od samego początku. Na co dzień konsultant wdrożeniowy w Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. Od kiedy pamięta związany z technologiami mobilnymi i aplikacjami. Smartfon to dla niego narzędzie pracy, ale i zabawy dlatego używa kilku z różnymi systemami mobilnymi. W wolnych chwilach włóczy się po górach i lasach, bądź też pracuje z trudną młodzieżą.

 

Kategoria iOS:


Michał Brański- współzałożyciel i członek zarządu o2

Podlegają mu serwisy newsowe, społecznościowe i e-commerce. Aktywny twórca nowych serwisów o2. Laureat Webstara 'Człowiek Roku Polskiego Internetu' [2006] - nagrody przyznanej współzałożycielom o2 w konkursie organizowanym przez Webfestiwal oraz Nagrody Przedsiębiorca Roku [2004] - w konkursie Ernst & Young przyznanej w kategorii Nowy Biznes. Współzałożyciel funduszu Sail Fund. Gra namiętnie i z powodzeniem w squasha. Zainteresowania: literatura XX wieku i współczesna, teoria mediów, socjologia. Ma żonę oraz dwóch synów.

 

Grzegorz MarczakGrzegorz Marczak - bloger, Antyweb.pl

Rocznik 74. Pasjonat nowych technologii, kibic wszelkich form przedsiębiorczości i kreatywność. Sympatyk startupów, ceniący ludzi skromnych i pracowitych. Również startuper, który z sukcesem prowadził i sprzedał serwis pytamy.pl. Na co dzień bloger na Antyweb.pl oraz mąż i tata dla dwójki wspaniałych urwisów.

 

Krystian Kozerawski Krystian Kozerawski - bloger, mackozer.pl

Autor popularnego bloga (mackozer.pl) poświęconego produktom firmy Apple. Prowadzi go od kilku lat.
Przetestował i opisał na nim setki programów dla iPhone'a, iPada i Mac. Wie, co to dobra aplikacja. Jego blogowe korzenie sięgają Irlandii, gdzie jego blog 'Irlenad from a Polish perspective' znalazł się wśród finalistów Irish Blog Awards w latach 2007 i 2008. Z wykształcenia archeolog, z zamiłowania muzyk metalowy, znany choćby z zespołów Sacriversum, Artrosis, a ostatnio Electric Chair.

 

Tomasz Woźniak - CEO, Future Mind

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Toruńskiego UMK, związany z rynkiem internetowym od ponad 10 lat. Wcześniej związany m.in. z firmą Kreativ i siecią reklamy AdVice. Aktualnie współwłaściciel i prezes zarządu Future Mind sp. z o.o. — firmy mającej za sobą ponad 30 realizacji mobilnych. Wraz ze wspólnikami realizuje projekty internetowe oraz aplikacje na platformy iOS i Android, na potrzeby własne i klientów, do których należą m.in. Continental, Next is Great, TVP S.A. Antyweb, Polskapresse, Ernst&Young. W wolnych chwilach grywa jako DJ i doradza kilku polskim muzykom w ramach założonej 10 lat temu agencji marketingu muzycznego.

 

Bartek Pucek - właściciel geek n roll, ex-head of mobile w o2, ex-Fundacja Startup School i inne

Pracował and takimi projektami mobile jak: Jungle Game (iPad), Antyweb (iPad), Pudelek (iOS, Android, WP7), o2 Newsy (iOS, Android) i inne. Wykładowca appacademy.pl. http://pucek.net, twitter: @barticz

 

Tomasz Wyka

Z branżą internetową związany od ponad 10 lat. Założyciel i współwłaściciel spółek CITYnet oraz Metroport. Właściciel wortalu MyApple.pl - największej w Polsce społeczności użytkowników sprzętu Apple. Gadżeciarz, maniak motoryzacyjny. Wolne chwile spędza na bieganiu i zabawie z dziećmi.