NoNoobs 2011/12 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Raporty Generation Mobile English Zaloguj Załóż nowe konto
Przypomnij hasło
Twitter Facebook Goldenline Linked In Linked In
prevnext
generationmobile.pl/raport 2013 Julian_Harris SPOT GM - Prelegenci Spot - Damien Perillat Spot - BZ WBK Spot Broman Spot-Spotify Stavisky Raport SE git2012.pl_Raport

Rada programowa

Rada Programowa dokłada wszelkich starań, żeby program Konferencji Generation Mobile 2013 przygotowany był jak najlepiej. Jeśli masz uwagi do Programu lub chcesz zaproponować temat lub case study skontaktuj się z nami! Czekamy :)


Zoe Adamovicz

Zoe Adamovicz

entrepreneur, Xyologic

Born in Warsaw, currently living between Berlin and San Francisco, Zoe has been an active in the mobile industry since 1999, when her first startup provided maps and navigation systems for mobile phones in Poland. She co-founded and was involved in numerous mobile companies since, from R&D at mobile content providers like Jamba/Jamster, through mobile software agencies like Polidea or Concise Software, to mobile

Grzegorz Marczak

Grzegorz Marczak

bloger, Antyweb.pl

Rocznik 74. Pasjonat nowych technologii, kibic wszelkich form przedsiębiorczości i kreatywność. Sympatyk startupów, ceniący ludzi skromnych i pracowitych. Również startuper, który z sukcesem prowadził i sprzedał serwis pytamy.pl. Na co dzień bloger na Antyweb.pl oraz mąż i tata dla dwójki wspaniałych urwisów.

Dariusz Sokołowski

Dariusz Sokołowski

co-founder, NoNoobs.pl

Z rynkiem internetowym związany praktycznie od samego początku. Dziennikarz Computer Studio, Gier Komputerowych, Cybera, Internet Standard. Przez 6 lat manager w Agorze, dołączył do zespołu Gazeta.pl w dziale sprzedaży. Przez blisko 7 lat szef sprzedaży online w International Data Group. Był również dyrektorem zarządzającym gram.pl - spółki prowadzącej serwis informacyjny, serwis społecznościowy oraz sklep skierowany do graczy. Wrócił do IDG Poland na stanowisko online business development director, które zajmował przez dwa lata. Obecnie prezes zarządu startupa NoNoobs.pl S.A. Prywatnie zainteresowany MMO, social mediami i gamifikacją.

Agnieszka Świtkowska

Agnieszka Świtkowska

co-founder, NoNoobs.pl

Absolwentka Instytutu Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja wiedza o dawnej książce i edytorstwo). Pracę w IDG Poland zaczynała w 1997 r. na stanowisku sekretarza redakcji Magazynu Cyber (kultowego magazynu traktującego o szeroko pojętej kulturze cyfrowej i internecie). W latach 1999 -2006 sekretarz redakcji tygodnika Computerworld. W latach 2006 r.- 2011 r. r organizowała konferencje Internet Standard, które zapoczątkowała konferencja Internet 2k6 - najpopularniejszy cykl spotkań branży internetowej. Do 2011 r zadania związane z organizacją konferencji łączyła z obowiązkami wydawcy Internet Standard.

Witold Tomaszewski

Witold Tomaszewski

współtwórca i radaktor naczelny, Telepolis

Współtwórca i radaktor naczelny TELEPOLIS.PL od 2004 roku – największego serwisu o telekomunikacji z ponad milionem czytelników miesięcznie. Często występujący w wielu mediach jako ekspert, obecny na wszystkich ważniejszych krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z telekomunikacją. Autor książki o telefonach komórkowych, która 8 lat temu ukazała się nakładem wydawnictwa Helion. W skrócie: lubi zadawać konkretne pytania i ceni konkretne odpowiedzi.